Familietoernooi 2024 een groot succes

Vrijdag 24 mei was het jaarlijkse Familietoernooi. Met 17 deelnemende teams (51 schakers) was het toernooi helemaal vol. Het werd een heel gezellige avond waar gestreden werd om de taarten die gesponsord waren door Bakkerij Toebast!

In de PRO categorie waren het De Veldmuizen (Dirk, Martin en Dries) die er met de taart vandoor gingen. Zij wonnen alle partijen (soms met wat geluk) en waren na 4 van de 5 rondes zeker van de overwinning en een heerlijke taart.

In de AM klasse was het DeRehoboth2020! (Ole, Jessy en Luuk) dat er met de hoofdprijs vandoor ging. Zij wonnen al hun wedstrijden. De tweede plek ging naar The Queenthieves (Khynan, Skylar en Jens) die 4 van de 5 wedstrijden wisten te winnen. De derde plek ging naar TJM (Maurice, Joyce en Thomas) met 3 overwinningen en een gelijkspel.

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.