HSG 3e bij NK snelschaken voor clubteams

Zaterdag verraste het team van het Hoevelakens Schaakgenootschap in de 2e groep van het NK snelschaken voor clubteams met een knappe derde plek. Daan en Gerben van Pel en Dirk en Martin Veldhuizen wisten sterke teams als Hoogland, Barnveld en de Scheve Toren achter zich te houden.

De overwinning ging naar Bennekom en de tweede plek naar Aartswoud.

Het succes van de dag kwam door erg sterk optreden van de broers Van Pel. Gerben scoorde maar liefst 20.5 punten van de maximaal haalbare score van 26 punten. Daan scoorde ook geweldig met 19 punten. De broers Martin en Dirk Veldhuizen hadden het aan de eerste twee borden een stuk zwaarder. Zij speelde tegen de sterkste tegenstanders en namen respectievelijk genoegen met 10 en 11.5 punten. Doordat Martin en Dirk veel afwisselend van elkaar wonnen, won het Hoevelakense team veel wedstrijden winnen.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.