Schakers slagen knap voor hun schaakexamens

Vrijdag 20 april deden verschillende schakers met goed gevolg schaakexamen bij het Hoevelakens Schaakgenootschap.

Er werden twee zware examens afgenomen. Jelle Bloemendaal slaagde voor stap 5 (de hoogste stap waar bij het Hoevelakens Schaakgenootschap examen voor wordt afgenomen) en Nubel el Mourabit haalde in slechts 1 jaar stap 4. Hij scoorde een hele nette 7.

Verder haalden in de tweede stap Matteo de Haan en Max Peter Malestein hun examen met een knappe 8. Pieter Doppenberg scoorde een 8.5 en Jet van Veldhuizen behaalde een 10! Ze had alle 24 vragen goed!

Tot slot haalde Timo van Drie de derde stap met een 8.

Hiermee hebben dit seizoen al 15 schakers hun examen gehaald, nadat in maart 8 schakers slaagden voor de eerste stap.

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.