HSG Kampioenschap 28 juni

Op vrijdag 28 juni wordt er bij het Hoevelakens Schaakgenootschap voor de veertiende maal gestreden om het HSG Kampioenschap. Dit is een open kampioenschap, iedereen is daarom van harte welkom (ongeacht of je lid bent van een schaakvereniging of schaakbond). Het toernooi is een snelschaaktoernooi met 5 minuten per persoon per partij. We spelen in 4- of 6-kampen ingedeeld op speelsterkte, afhankelijk van het aantal deelnemers en speelsterkte.

Het toernooi wordt gespeeld in de Rehoboth, Smalle Streek 4 te Hoevelaken en aanvang is 20.15 uur, de deelname is gratis en inschrijving vindt op de avond zelf plaats. Niet-leden worden wel vriendelijk verzocht hun interesse/deelname door te geven aan Dirk Veldhuizen (tel: 06-30711333) of te mailen naar: [email protected]. Ook voor vragen kunt u bellen of mailen.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.