HSG strijdt mee om de promotieplekken bij online teambattle

Zondag was het teambattle team op dreef. Met de eindstreep voor deze serie in zicht, speelde het team een zeer goede teambattle en streed het lang mee om de promotieplekken naar de 1e klasse. Het toernooi duurde net 15 minuten te lang, waardoor het team met een 4e plek genoegen moest nemen.

Het waren deze week de Barnevelders die de kar trokken: Kevin was topschutter met 32 punten en Jacco haalde een hoge score met 31 punten. Beide behaalde een TPR van meer dan 2200 punten. Dirk scoorde 26 punten en Joost en Kasper (PSV DoDO) behaalde 25 punten. Zowel Joost als Kasper hadden wat pech met zware tegenstand, maar wisten wel een TPR van meer dan 2100 te scoren.

Jelle scoorde een verdienstelijke 20 punten met een TPR van 1900. Bruun, Diederik (PSV DoDO) en Reinier hadden het zwaar met respectievelijk 16, 14 en 12 punten.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.