IC jeugd 17 maart

Met nog twee rondes in de interne jeugdcompetitie beginnen verschillende klassementen in een definitieve plooi te vallen.

In de A/B categorie heeft Matteo nog één resultaat nodig om de A/B categorie te winnen en de overall competitie te winnen. Arjen staat momenteel tweede, gevolgd door Julian die in ieder geval van de derde plek verzekerd is.

In de C-categorie is Pepijn bijna de winnaar. Hij heeft nog drie puntjes nodig. Evert lijkt de tweede plek bijna binnen te hebben. De strijd gaat om de derde plek, waar Thijs 3 punten voorsprong heeft op Patrick en Rafi.

In de D-categorie gaat de strijd vooral om de tweede plek. Joyce heeft vijf punten voorsprong op Quirine en Victor.

In de E-categorie lijkt Chris te gaan winnen Guo Nian en Roel gaan uitmaken wie op de tweede plek eindigt.

Bij de pionnen is Boaz al de winnaar. Hij heeft 9 punten voorsprong op de nummer 2 Beren. Die heeft op zijn beurt 1 punt voorsprong op Vince en Anir. Het gaat dus nog spannend worden die er op het podium eindigt.

Tot slot staat Pepijn eerste in het Reuzendoderklassement, maar Arjen volgt hem op enkele punten. De laatste twee rondes gaan hier beslissen wie dit klassement wint.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.