Job en Nubel 2e en 3e bij GP Moira Domtoren

Job Strik is bij de Grand Prix van Moira Domtoren als 2e geƫindigd in zijn groep. Met 5 uit 7 had hetzelfde aantal punten als de nummers 1 en 3. Op basis van het aantal punten van de tegenstanders van wie hij had gewonnen, werd hij 2e.

Nubel scoorde ook 5 uit 7 en had daarmee net zoveel punten als de nummers 1 en 2. De regels bij gelijke score vielen alleen nadelig uit voor Nubel, waardoor hij derde werd. Het ging om het aantal punten van de tegenstanders van wie Nubel had gewonnen. Dat was 1 lager dan van de gedeelde nummers 1.

Ensar deed aan zijn eerste Grand Prix mee. Hij scoorde 3 uit 7 en dat leverde hem een plek in de middenmoot op.

Dennis had een moeilijk toernooi. Hij werd in de hoogste groep ingedeeld en had daar met zware tegenstand te maken. Uiteindelijk behaalde hij 1.5 punt.

 

Klik hier voor alle uitslagen

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.