Laatste schaakavond van het seizoen

Vrijdag was de laatste schaakavond van het seizoen. Bij de jeugd waren er 10 deelnemers. Matteo was duidelijk te sterk en won alle partijen. Julian moest alleen zijn meerdere in Matteo erkennen en werd tweede. Pieter werd knap 3e.

Bij de senioren hadden we 2 vierkampen. De eerste werd gewonnen door Joost met 3.5 punt uit 6; in de laatste seconden van de laatste wedstrijd wist hij net Dirk te verslaan. Dirk werd samen met Jelle 2e met 3 punten uit 6. Martin behaalde 2.5 punt.

Bij de tweede vierkamp was het iets minder spannend: Johan was duidelijk te sterk met 5 punten uit 6. Hij liet 1 puntje liggen tegen Robin, die met 4 uit 6 tweede werd. Henry werd derde met 2.5 uit 6 en Wim werd 4e.

Het seizoen is hiermee ten einde. Als de maatregelen het toestaan, beginnen we weer op 28 augustus of 4 september. Hierover volgt nog een bericht.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.