Matteo en Sergio blijven winnen

De strijd om de koppositie bij de interne competitie van de jeugd, blijft hevig. Matteo was veel te sterk voor Joris. Sergio had een hele lastige tegenstander: Max. Deze partij ging gelijk op, maar Sergio wist zijn stukken beter te positioneren. Hierdoor wist hij een mooie aanval op te zetten die gegarandeerd materiaal opleverde. Met de voorsprong in handen, won hij de partij.

Joyce was bijna bij het leidende duo gebleven. In haar partij tegen Evert wist ze een dame te winnen. Evert zette alleen alles op alles om terug te komen in de partij en dat lukte. Op het einde wist hij zelfs de aanval te kiezen, waardoor hij nog net de partij won.

Derde is nu Julian. Hij was te sterk voor Thomas en staat nu 2 punten achter de leiders.

Verder verraste Thijs Diederik, was Timo te sterk voor Pieter en speelden Quirine en Michaƫl gelijk.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.