Orenwassers geven de Dabmensen een orenwassing

Vrijdag was het jaarlijkse Sinterklaassimultaan. Daarin nemen de instructeurs het in een simultaan op tegen de jeugdschakers en hun vrienden en familie. 2 jaar geleden eindigde dit simultaan in gelijkspel. Vorig jaar wisten de instructeurs ruim te winnen.

Dit jaar werd het een slachting. De instructeurs, die zich bijdehand de Orenwassers hadden genoemd, kwamen razendsnel met 8-0 voor te staan. Hierbij schuwden ze Herdersmat niet. Deze achterstand bleek te groot voor de jeugschakers en co (genaamd Dabmensen) om nog te overbruggen. Richting het einde van de avond scoorden Dabmensen nog wel wat punten, maar de eindstand van 30-15 laat zien dat de Orenwassers duidelijk wilden laten zien wie de baas is.

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.