Prijsuitreiking IC jeugd

Na de diploma-uitreiking volgde de prijsuitreiking van de IC van de jeugd.

De eerste prijzen (winnaar A/B categorie en overall titel) gingen naar Jelle Bloemendaal die dit seizoen oppermachtig was bij de jeugd.

Gedeeld 2e overall en winnaars van respectievelijk de C-categorie en D-categorie waren Jop Luimes en Nubel el Mourabit. Tweede prijs in de C-categorie ging naar Timo van Drie voor Sergio Westerhof. Matteo de Haan werd 2e in de D-categorie voor Meike Slendebroek.

Winnaar van de E-categorie was Jet van Veldhuizen. De strijd om de 2e plek was in deze categorie bijzonder spannend. Uiteindelijk werden Matthijs van Hoorn en Ensar Caliskan tweede en werd Bram Ledegang derde.

Bij de pionnen won Julian van Hamersveld in de laatste ronde het kampioenschap. Justin Timmermans werd 2e en Luna van der Hoven derde.

Klik hier voor de foto’s.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.