Prijzen bij BDSV open / SGS Rapid kampioenschap

Gerben en Jelle zijn in de prijzen gevallen bij het gecombineerde BDSV open / SGS Rapid kampioenschap. Beide werden in hun groep derde in het SGS rapid kampioenschap en vierde bij het BDSV open.

Voor Jelle was het een onverwachte verrassing. Na een wat moeilijke start kwam Jelle op stoom en won de laatste 4 rondes (en 5 van de laatste 6), wat voldoende was van een plek op het podium.

Gerben dong de hele dag mee voor de eindoverwinning in de B-groep. Hij won zijn partijen met wit en moet met zwart een paar remises incasseren. Alles hing daarom op de laatste partij waarbij Gerben er uitstekend voorstond en de overwinning binnen handbereik had. Het noodlot sloeg echter toe en Gerben maakte een foutje waar hij niet meer van terug kon komen. Een derde plek restte.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.