Team Guillotine wint het Familietoernooi HSG

Vrijdag 3 juni organiseerde het Hoevelakens Schaakgenootschap het jaarlijkse Familietoernooi. In teams van 3 (verschillende familieteams en een paar gelegenheidsteams) werd er gestreden om 4 overheerlijke taarten gesponsord door bakkerij Toebast. De 7 deelnemende teams werden in 2 categorie├źn verdeeld: PRO en AM afhankelijk van de speelsterkte van de teams.

Er was een duidelijke winnaar: Team Guillotine (Hester, Gerben en Samuel). Zij wonnen alle partijen. Bij de AM klasse ging de hoofdprijs naar team Doppel (Johan, Gert Jan en Pieter). Doppel was erg verrast, maar het bleek dat alle AM teams van de PRO teams hadden verloren en dat de onderlingen strijd uitmaakte wie het beste AM team was.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.