Topper onbeslist en drie snelle partijen

Vrijdag was er weer een topper in de competitie: Joost speelde met wit tegen Dirk. De opening veranderde onverwacht in een aangenomen damegambiet en Dirk ging de pion voorsprong verdedigen. Joost kreeg daarvoor een betere ontwikkeling en druk op de stelling.

Joost wist alleen niet snel genoeg voortgang te bereiken, waardoor Dirk positioneel een kansje kreeg om de aanval te zoeken. Hij pakte die kans niet, waardoor Joost weer het betere van het spel kreeg. Maar ook hij wist de juiste voortzetting niet te vinden, waarop de spelers remise afspraken.

Verder won Martin snel van Jerry, nadat Jerry een paar fouten had gemaakt. Robin won gemakkelijk van Dries die ook vrijgevig was met zijn materiaal en Daan had Wim vrij snel verslagen nadat Wim snel een stuk weggaf.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.