Veel klassenverschil in tweede ronde interne competitie jeugd

In de tweede ronde van de interne competitie van de jeugd waren er veel ongelijke partijen. Noah was veel te sterk voor Quirine, Julian won van Evert, Sergio won van Matthijs, Joris van Michael en Timo van Victor.

De partij tussen Matteo en Diederik ging gelijk op, maar in het middenspel liet Matteo zien dat hij de huidige kampioen is en won hij de partij.

Er was één verrassing: Thomas wist Thijs te verslaan. Beide spelers hadden ongeveer evenveel materiaal, maar Thomas wist een dame van Thijs te slaan. Thijs dacht terug te kunnen slaan, maar dat ging niet omdat de pion gepend stond. Met deze voorsprong kon Thomas de partij netjes uitspelen.

Tot slot won Max van Pieter.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.