A-team sleept knap punt binnen tegen Moira-Domtoren

Vrijdag heeft het A-team gelijk gespeeld tegen Moira-Domtoren uit Utrecht. In Utrecht wist Evert heel snel een punt binnen te halen, wat het team netjes op voorsprong zette.

Timo en Rafi verloren hun partij. Timo stond de hele partij onder tijdsdruk, maar ging daar goed mee om. Op het einde miste hij even een paardvork waardoor hij teveel materiaal verloor om nog een score te behalen. Rafi maakte een rekenfout, waardoor zijn tegenstander bij een ruil startte en eindigde met slaan. Iets wat niet goed is en ook direct de partij kostte.

Matteo wist het punt binnen te slepen, hij speelde een lange en lastige partij, maar wist zijn tegenstander goed in bedwang te houden en uiteindelijk een pion te laten promoveren en daarmee de partij te winnen.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.