Daan en Tim “winnen” Surprisetoernooi

Vrijdag was het jaarlijkse Surprisetoernooi. Met 19 deelnemers was het gezellig druk. Zoals ieder jaar waren er verschillende varianten die de schakers af en toe tot wanhoop dreven. Het mooiste was dat na afloop van de ronde iedereen een beetje door begon te krijgen hoe je eigenlijk vrij gemakkelijk kon winnen (vooral bij Schietschaak).

Er staken 2 schakers boven de rest uit: Tim en Daan wonnen 5 van de 6 rondes. Als prijs mochten ze, in typische stijl van het Surprisetoernooi, de afwasverplichtingen op zich nemen. De echte prijzen, gingen naar Wim, Hetty, Harm-Jan en Gerben.

De prestatie van de avond kwam van Jerry die bij het weggeefschaak al zijn stukken weg had gegeven zonder iets van zijn tegenstander te hoeven slaan. Ook de jeugdspelers (Dennis, Antoine en Mick) deden goed mee en lieten zien dat speciale regels en 7 minuten echt iets voor hen was.

De handicaps waren:
Ronde 1: Paarden gaan als lopers en lopers gaan als paarden
Ronde 2: Acceptatieschaak
Ronde 3: Kannibaalschaak
Ronde 4: Schietschaak
Ronde 5: Fisher Random Chess
Ronde 6: Weggeefschaak

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.