Flinke strijd om de overwinning bij het online schaaktoernooi

Zonder veelvoudig online kampioen Fabian, was er een open strijd om de eerste plek op de online schaakavond. We speelden 7 minuten per persoon, per partij en dat was te merken. Er werden wat minder partijen gespeeld en langer nagedacht.

De strijd ging tussen Thijs, Noah, Matteo en Max. Noah kwam als een komeet uit de startblokken, maar moest op ongeveer de helft van het toernooi weg. Hierdoor werd hij ingehaald door de concurrentie. Thijs haalde Noah het eerste in, maar bleef daarna wat steken omdat Max en Matteo op stoom kwamen.

In de onderlinge wedstrijd was Max de beste, waardoor hij de eerste plek leek te veroveren. Matteo zette daarna de turbo aan en wist nog in de laatste 10 minuten 2 partijen te winnen en een paar seconden voor het einde de benodigde remise binnen te slepen.

Matteo pakte daarmee de eerste plek, net voor Max. Thijs wist een keurige 3e plek te behalen. Quirine behaalde met 9 punten een knappe 5e plek.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.