Foutje bij de koploper in de 8e ronde jeugdcompetitie

Iedereen maakt wel eens een foutje. En als je koploper bent, dan komt dat natuurlijk op de site te staan. Dat overkwam Matteo in de 8e ronde van de jeugdcompetitie. Tegen Diederik had hij duidelijk het beste van het spel en was hij op weg te winnen.

Winnen wilde hij op dezelfde manier als zijn trainer (Martin) ooit deed: via de manege. Matteo promoveerde 4 pionnen tot paard en ging op jacht naar mat. Dit haperde één zet, waardoor Diederik niet mat maar pat kwam te staan.

Julian profiteerde om dichterbij te komen door te winnen van Joyce. Nou ja, dichterbij, Matteo heeft nog steeds 6 punten voorsprong, terwijl we pas 8 rondes hebben gehad. Max won netjes van Rafi en staat nu derde met 22e punten.

Verder won Guo Nian, die inmiddels hoogst genoteerde pion is met een 10e plek, van Roel, wist Chris te winnen van Finnley, won Bram van Mirthe en versloeg Evert Victor.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.