Het 44e Open Hoevelakense Jeugdsnelschaaktoernooi

Op zaterdag 26 maart 2022 organiseert het Hoevelakens Schaakgenootschap het 44e Open Hoevelakense Jeugdsnelschaaktoernooi. Het toernooi is in de Rehoboth, Smalle Streek 4, 3871 BW Hoevelaken (te bereiken via Westerdorpsstraat 67).
De aanmelding is van 12.00 uur tot 12.45 uur, daarna begint het toernooi. De prijsuitreiking is rond 17.00 uur. Het speeltempo bedraagt 7 minuten per persoon per partij.

We zullen er weer een gezellig toernooi van maken en hopen dan ook dat alle jongeren die tijd en zin hebben zich aanmelden. Je hoeft dus GEEN lid te zijn van een schaakbond of een schaakvereniging. Het toernooi zal gehouden worden in de Rehoboth, Smalle Streek 4, 3871 BW Hoevelaken (te bereiken via Westerdorpsstraat 67).

De kosten voor het toernooi bedragen 5 Euro per persoon, te voldoen bij inschrijving.

Er zijn in totaal 4 leeftijdscategorieën:

Er zijn 4 leeftijdscategorieën:
Gecombineerde A/B categorie geboren in 2004 t/m 2007
C jeugd geboren in 2008 of 2009
D jeugd geboren in 2010 of 2011
E jeugd geboren in 2012 of later

Voor elke leeftijdsgroep zijn er medailles en een beker te verdelen, ongeveer de helft van de deelnemers heeft een prijs! Het maximum aantal deelnemers is 100.

Gecombineerde A/B categorie: 1e prijs 75 euro, 2e prijs 55 euro, 3e prijs 35 euro, 4e prijs 25 euro

C/D/E categorie; prijs van de prijzentafel, onder andere schaakspelen, druppel/opdracht schaak en gezelschapsspelletjes!
Ook krijgt iedereen een aandenken aan het toernooi.

Speelschema:
De inschrijvingen zullen plaatsvinden vanaf 12.00 uur en om 12.45 uur begint het toernooi! Het speeltempo bedraagt 7 minuten per persoon per partij.
Hierbij gelden de snelschaakregels die ook ter plekke nog eens zullen worden uitgelegd. Er zullen in totaal 12 rondes worden gespeeld, telkens in poules van 4 personen. De poules worden ter plekke ingedeeld op speelsterkte. Iedereen zal door elkaar spelen. Voor de prijsuitreiking zullen de verschillende leeftijdscategorieën wel weer uit elkaar worden gehaald.

De prijsuitreiking zal plaatsvinden rond 17.00 uur en zal tot ongeveer 17.30 uur duren.

Aanmelden kan via deze link: inschrijfformulier-jeugdsnelschaaktoernooi-2022

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.