Instructeurs nemen wraak voor vorig jaar bij Sinterklaassimultaan

Vorig jaar was voor de Schaakmeesters een vernedering: de leerlingen hadden gewonnen nadat ze van een grote achterstand waren teruggekomen. Dat mocht niet weer gebeuren.
Ze lieten Martin thuis, zodat hij niet in pak de meesters kon afleiden, zetten Dirk aan het schenken van drinken, zodat hij geen partijen weg kon geven en hadden zelfs Gerben (stap 6 instructeur) op laten draven om niets aan het toeval over te laten.

Net als vorig jaar, gingen de Schaakmeesters vol bluf van start: ze noemden de leerlingen knullig, wat (terecht) als een grote belediging werd opgevat.

Maar de Schaakmeesters maakten het waar: ze scoorden punt na punt en stonden ver voor. Ze zetten alles in de strijd: zelfs pogingen om punten te kopen met snoep. Maar daar trapten de leerlingen niet in.

Om een vernedering zoals vorig jaar te voorkomen, begonnen de Schaakmeesters, onder aanvoering van Daan, remise aan te bieden nadat er geen nieuwe partijen meer mochten starten. De leerlingen zagen dat vaak eigenlijk wel zitten, maar hadden niet door dat het een gemene strategie was om geen punten te verliezen. De puntenteller bleef namelijk maar doortikken voor de Schaakmeesters.

Nadat de laatste partij was afgelopen, bleken de Schaakmeesters zoete wraak te hebben genomen op vorig jaar door de (terecht) knullige leerlingen met 32-13 te verslaan.

Volgend jaar weer een kans op revanche van de leerlingen!

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.