Jasper en Fabian Rijken domineren SGS Doorgeefschaaktoernooi voor jeugd

Zaterdag 8 december werd er bij het Hoevelakens Schaakgenootschap gestreden om de SGS doorgeefschaakkampioenschappen voor de jeugd. Met 18 teams was er een mooi deelnemersveld.

Met het gehele veld werden er 11 rondes Zwitsers gespeeld en dat levert natuurlijk een winnaar op: Jasper en Fabian Rijken (BDSV) waren superieur en versloegen iedereen. Ze wonnen daarmee de A-categorie en waren duidelijk de besten van het toernooi.

Verrassend tweede overall waren Arvo en Lars (D-categorie van DOSC). Arvo en Lars hadden maar liefst 7 punten meer dan het tweede D-team (Matteo en Julian van HSG).

De B-categorie werd gewonnen door Hoevelakers Timo en Justin Timmermans.

In de C-categorie ging het tussen 2 teams: Nubel en Meike van HSG en Jorick en Wietse van Magnus Leidsche Rijn. Het was het hele toernooi bijzonder spannend, waarbij de onderlinge wedstrijd de uitslag bleek te bepalen. Nubel en Meike versloegen Jorick en Wietse, waardoor de Hoevelakers er met de titel vandoor gingen.

Tot slot de spannendste categorie: de E-categorie. Alle teams wonnen van elkaar, waardoor we eindigden met 4 teams die ieder 9 punten hadden gehaald. Omdat onderling resultaat geen uitkomst bood, werd gekeken naar weerstandspunten (wie had tegen de sterkste tegenstanders gespeeld). Op basis daarvan wonnen Daan en Jesse van En Passant de E-categorie!

Klik hier voor de foto’s en onderaan voor de volledige eindstand.

 

Ranglijst bijgewerkt t/m  ronde  11
Nr Naam Punten
1 Team 1 Jasper en Fabian Rijken (A) 22
2 Team 7 Arvo en Lars (D) 19
3 Team 3 Nubel en Meike (C) 17
4 Team 4 Yorick en Wietse (C) 16
5 Team 2 Timo en Justin Timmermans (B) 14
6 Team 8 Matteo en Julian (D) 12
7 Team 5 Matthijs en Boaz Haverkamp (D) 12
8 Team 6 Daniel en Silas (D) 11
9 Team 9 Rhode en Lisa (D) 10
10 Team 11 Boaz de Haan en Damian (D) 9
11 Team 14 Daan en Jesse (E) 9
12 Team 10 Sander en Justin Steenwijk (D) 9
13 Team 15 Jasper en Marlies Westrik (E) 9
14 Team 18 Diederik en Tom (E) 9
15 Team 17 Giovanni en Wouter (E) 8
16 Team 12 Tess en Raoul (D) 6
17 Team 16 Nathanja en Dana (E) 5
18 Team 13 Joris en Iddo (E) 1
Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.