Jip aan kop van de pionnen na 17e ronde IC jeugd

Jip heeft de eerste plek bij de pionnen gepakt. Hij versloeg Stijn in een moeilijke partij. Stijn had Jips dame geslagen, maar had wel een toren en paard minder. Dit soort partijen met ongelijk materiaal zijn erg moeilijk en dat bleek. Stijn maakte één verkeerde beweging en Jip wist materiaal en daarna de partij te winnen.

De partij tussen Joyce en Quirine ging ook gelijk op. Joyce had iets meer initiatief, maar kon pas in het absolute eindspel voordeel halen. In het afmaken van de partij ging het alleen mis; ze zette Quirine pat. Gelijkspel was dus het resultaat.

Verder had Pieter zijn dag niet tegen Timo, waardoor hij geen vuist kon maken en Timo relatief eenvoudig won. Verder wonnen Roel en Ayrton hun partij.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.