Martin wint interne competitie 2021-2022

Martin heeft de interne competitie 2021-2022 gewonnen. Door zijn overwinning op Daan heeft hij 9 punten voorsprong op Dirk, een onoverbrugbare afstand met nog 2 competitierondes te gaan. Dirk heeft op zijn beurt 10 punten voorsprong op Daan en is daarmee zeker van de tweede plek. De strijd om de derde plek gaat tussen Daan en Johan. Daan heeft nog 3 punten voorsprong nadat Johan van Ed wist te winnen.

Johan heeft op zijn beurt nog 2 punten nodig om de 4e plek veilig te stellen. Glory en Joost hebben achtervolgen Johan nog steeds. Glory speelde extern (en won), Joost had een eenvoudige avond door gebruik te maken van een foutje van Jerry.

Verder maakte Max zijn goede avond compleet door, nadat hij het stap 4 examen had gehaald, Dries te verslaan.

Tot slot versloeg Robin Julian, won Niels van Wim en speelden Timo en Matteo gelijk.

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.