Matteo, Max en Joyce op het podium bij offline schaakavond

Vrijdag werd er voor de tweede keer offline geschaakt. Bij de jeugd speelden we een groot toernooi. Omdat het niveauverschil groot is, kregen de sterkere spelers een handicap; veel minder tijd. Max, Matteo en Julian moesten het geregeld met 1 of 2 minuten bedenktijd doen, terwijl de tegenstand 10 minuten kreeg.

Denk nu niet dat dit oneerlijk is, ze wonnen bijna al hun partijen.

Omdat Matteo van Max won, eindigde hij eerste met 8 punten. Max werd met 7 punten tweede. De strijd om de derde plek was hevig. Thomas, Julian en Joyce streden om deze plek. Joyce ging er uiteindelijk met de derde plek vandoor. Zij wist Julian twee keer door zijn tijd te jagen en zo op 5.5 punt uit te komen.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.