Matteo pakt de leiding in IC jeugd

Matteo heeft de leiding genomen bij de interne competitie van de jeugd.

Hij wist Julian te verslaan, waardoor hij op 8 punten kwam. Andere schakers lieten punten liggen, zodat hij na de tweede ronde al twee punten los is.

Timo speelde gelijk tegen Rafi. Deze partij was heel lastig en Rafi had een klein voordeel met 2 stukken tegen een toren. De partij duurde echter zo lang, dat die afgebroken moest worden. Het voordeel was nog niet beslissend genoeg om de overwinning aan Rafi te geven, waardoor het remise eindigde.

Noah wist Sergio. In de opening wist Noah Sergio al bijna te verschalken, maar de partij zette zich voort. Noah wist een pion te pakken en bouwde die voorsprong uit tot de overwinning.

De andere partijen waren wat eenzijdiger; Thijs won gemakkelijk van Quirine, Diederik was een maatje te groot voor Evert. Joyce maakte het in haar partij tegen Victor nog spannend door haar voorsprong bijna weg te geven. Ze herstelde dat alleen op tijd en wist toch te winnen.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.