Vervroegde schaakexamens bij Hoevelakens Schaakgenootschap

Vrijdag 9 maart deden de schakers van stap 1 vervroeg schaakexamen bij het Hoevelakens Schaakgenootschap. Anderhalve maand geleden bleek deze groep, die dit seizoen schaken heeft geleerd, al zo goed te kunnen schaken, dat de schaakexamens voor het eerst in 12 jaar met anderhalve maand zijn vervroegd.

Daarbij bleek iedereen ook nog eens zijn schaakexamen te hebben gehaald! Thomas van Diermen, Michaƫl Corts en Julian van Hamersveld haalden voor hun examen een 9! Justin Timmermans scoorde een 8.5, Tigo Vreekamp en Maura Simons haalden een 8, Boaz Haverkamp wist zijn examen met een 6.5 te halen en Luna van den Hoven had precies genoeg antwoorden goed gemaakt om het examen te halen.

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.