Zaterdagteams doen uitstekende zaken

Zaterdag speelden de zaterdagteams van de combinatie Putten, Barneveld en Hoevelaken uit tegen teams van Wageningen. Het eerste team had een resultaat nodig om niet in de degradatiezorgen te komen. Dat lukte, het won met 5-3 van Wageningen 2. Dirk verloor hierbij zijn partij.

Het tweede team strijd mee om de eerste plaats en deed met een 6.5-1.5 zege uitstekende zaken. Het team staat nu eerste en lijkt ook op papier een favoriet te zijn voor de titel.

Het derde team behaalde zijn eerste resultaat; een 4-4 gelijkspel.
Daan wist in een heel agressieve variant van de caro-kann zijn tegenstander klem te zetten en gedurende de partij te overmeesteren. Matteo kwam een stuk voor, maar maakte een fout waardoor hij het stuk weer kwijt raakte. Hij wist later wel weer materiaal te winnen en de partij naar zich toe te trekken.
Tot slot speelde Glory gelijk; hij stond best goed, maar had flinke tijdnood en besloot daarom maar remise aan te bieden.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.